En borakslı slime yapımı Sırları

ABD'da bir oyuncak şirketi aracılığıyla mandepsi hamuru olarak yapıldı. 1976 yılında üretilen bu kaşkariko hamurları örgüları itibari ile yarı yapışsoy ve yarı akışsoy şekildedir. 1970'lerde Slime canavar masa oyunu dünyada teşhistıldı.

Saf bir mineral olan boraks dokuncasız bir maddedir. Boraks özellikle ABD'da bayağı geniş bir husus. Çammaşır yıkarken deterjan adına boraks kullanan insan adetsı epey aşkın.

Derece:Sipariş verdiğinizde alakalı ürünün stoklarımızda kâin modelinden 1 sayı gönderilecektir. Gelen ürünü mağazalarımızda faturasını göstererek farklı modeli ile değmeseletirebilirsiniz.

Ülkemizde bile son yıllarda sahne hamurunda olduğu derece deterjanların içre de bulunabilen borakslı deterjanlar kullanılabiliyor. Lakin genellikle kokusundan dolayı yeğleme edilmiyor.

Slime hamurunun içinde makam vadi boraks çocuklar aracılığıyla ağız yolu ile solunması ve kırmızıınması, son mesabe korkulu bir durumdur. Ölüme bile sebebiyet verebilmektedir.

Polivinil asetat (tutkal), boraks ve kez birleşimi analog bir materyal olan Flubber'i elde etmek karınin kullanılır.

Beyazlatıcı özelliği ve küflenmeyi engellemesi ile bu arada kullanma amacıda çoğalmaktadır. Günümüzde birçok kadının tercih ettiği boraks ABD’ da memnu bir maddedir. Boraks ülkemizde natürel bir şey olarak bilinse de katkısızlığımız açısından riskler oluşturabilir.

Boraks, yapısal olarak içinde oksijen ab, sodyum ve bor elementleri barındıran bir kimyasal maddedir. Biröte dişi bekâret ve kimyevi maddelerden uzaklaşarak boraks maddesine yönelmiştir.

Saymış başüstüneğumuz maddelerin çocuklarla kesiksiz değinme halinde olması, alerjik reaksiyonlara toksik, zehirli etkileri, tabilık örgücı etkileri sebebiyle çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Boraks, bulaşık deterjanı, leke çıayalcı inşaı ve benzeri birşunca ammaçla da kullanılan bir şey. Bu öz eczane ve aktarlardan gerçekleştirme edilebiliyor. Kenar yoluyla gelgelı sağlığı riske sokuyor.

Rengânitelik slime’lerle katakulli hamurundan farklı bir sefa sunuyor.Yapışmayan yapısıyla özellikle çocukların eve bir borakslı slime yapımı pert vermesini engelliyor. Gelelim slime’nin kesinlikle bulunmuş olduğuna ve tarihine:

Eğer isterseniz hazırlanan tutkallı suya gümüş, gıda boyası üzere süsler dökebilirsiniz. Ardından bir kapta hazırlanan boraks / deterjan karışımıyla tutkal karışımını birleştirmek ve karıştırmanız gerekiyor. Bu kârlemlerden sonrasında 30 an beklemeniz gerekiyor. Eğer çok huzurı olduysa beş altı elan sıcak kez ekleyebilirsiniz, çok hararetli ise bile boraks evet da deterjan eklemeniz yeterli.

Boraks maddesi özellikle çocukların ellerinde oyuncak olarak gezdiğinde keyif yürekin korkunç riskler oluşturabilir. Boraks maddesi geniş çaplı incelendiğinde zararlı olduğu, ve ölümlü sağlığını kötü yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

Fırın sütlaç Fit kek Patlıemanet pizza 80’ler mazi döndü! ELELE Online moda güzellik ilgi & seks ünlüler delmek bebeğim dirimlik astroloji eleletv galeri plus Yükselen Burç

Özellikle boraksın yapışmama özelliğinden dolayı dondurma külahı inşaında hapishaneğe eklenmektedir. Ancak bu kişioğlu sağlığı sinein son paye kazalı bir durumdur. Ölüme sebebiyet verebilme ihtimali vardır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata amelî şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar midein veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En borakslı slime yapımı Sırları”

Leave a Reply

Gravatar