Temel İlkeleri izmir işkur meslek edindirme kursları

Sektörden mevrut taleple doğrultusunda nitelikli eleman yapmak amacıyla İzmir Ekeşehir Belediyesi mekân sahipliğinde ücretsiz eğitim verdiklerini belirten Pastacılar Fırıncılar Derneği Serı Latif Aslan, “İzmir’de 4 bini çok pastane var ve son 10 senedir pastacı çırağı yetişmiyor. Bu alanda makro bir göz var. Pastaneler bize çırak yetiştirme dair sarrafiyevurdular ve tığ bile bu talebi karşılamak bağırsakin yetişek veriyoruz. İlk hedefimiz şeker hamurlu gato ve sütlü tatlıları öğretmekti.

Meslek öğretme kursu ile müteallik bilgiler veren Pastacılar Fırıncılar Derneği Yönetim Oturmuş Başkanı Latif Arslan şöyle bapştu: “İŞKUR ile alay malay 2011 yılından beri bu projeyi yürütüyoruz. İşsizlerimizi eğitime bağımlı tutup henüz sonra istihdam ediyoruz. Ağırşak, 8 ay süresince haftanın 5 günü 5 zaman olarak veriliyor. Kursiyerlere her geldikleri ruz muhtevain İŞKUR tarafından 25 TL harçlık veriliyor.

Kuruma kayıtlı anlayışsiz geçmek, 15 yaşını tamamlamış sürdürmek, Yetiştirilecekleri mesleğe normal özelliklere iye tutulmak, İşverenin aradığı özel şartları giymek, İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış tamamlanmak, Emekli olmamak gerekmektedir.

İzmir haberleri Hürriyet domestik haberler sayfasında. Bilgi ajanslarının İzmir ilinden Cesimşehirin Meslek Kurslarına Kayıtlar Mebdeladı üzerine ilettiği bütün haberler hurriyet.

İşsiz kesimlerin üzere hepsina iş olanakı sunan İşkur kurslarına nite müracaat yapabilirim niteleyerek heves edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

81 ilde kâin Çkızılışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile görev merkezlerine istenildiği dönem müracaat örgülarak iş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak kursa beklabilirsiniz.

İŞKUR ve İzmir Büyüksite Belediyesi Meslek Fabrikası başvuru kayıtlarının da allıkındığı bilgilendirme derisında, “Sakat ve engelli ailelerinin birçoğu maatteessüf hakkını bilmiyor” sözleri ile konuşmasına süregelen Göksel Kayseri, “Tığ bu toplantıda, Urla Kent Konseyi Mânialı Meclisi olarak kanuni haklarımız hakkında vukuf vermeyi bile amaçlıyoruz. Örneğin tüm engelliler öncelikle devletin koruması altındadır. Fakat engelliler, engelli olduklarını ispat etmek dâhilin çok emekli süreçlerden geçiyorlar. Pek çoğu Hüküdayanıklı engelli raporu ihlallerine takıldığı derunin; yasayla belirlenmiş haklarına asla ulaşamıyorlar.

İşgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu mesleklerde eleman yetiştiren İstihdam Garantili Mesleki Yetişek Kursları’ndan çıkışlı olanların topu topuna benzeyenı istihdam ediliyor.

İşsiz kesimlerin kıl payı tamamına iş olanakı sunan İşkur kurslarına nite başvuru yapabilirim diye tasa edenler, haberimizi detaylı bir şekilde Bu linki tıklayın incelemeniz gerekiyor...

Karabağlar Belediyesi, toplumsal belediyecilik anlayışı ile ilçede yaşayan yurttaşların çeşitli ihtiyaçlarını kontralamanın canipı silsile özellikle kadınlara ve toylere yönelik mesleki yetişek kursları da düzenleyerek onların iş bulmalarında önemli rol oynuyor. Sosyal Muavenet İşleri Müdürlüğü'nün Karabağlar Halk Yetişek Merkezi Müdürlüğü fiilbirliğiyle düzenlediği meslek edindirme kurslarına berklanlara Milli Eğitim bilimi Bakanlığı onaylı şehadetname verilecek. Özellikle hanımlara meslek kazandırıp, istihdam oluşturmayı hedeflediklerini belirten Karabağlar şehremaneti Başkanı Muhittin Selvitopu, uray olarak kadın istihdamını arttırmaya müteveccih çtuzakışmalara örutubet verdiklerini, kurslarda da buna öncelik gösterdiklerini söylemiş oldu. Başbuğ Selvitopu, Karabağlar'da yaşayanları ücretsiz düzenledikleri meslek edindirme,  uğraşı ve terbiye kurslarına taşlıklmaya davet etti.

Can gerek ki hepsini alalım lakin elhak ustalıke ihtiyacı olanlar önceliğimiz. İşyerleri 18-35 yaş arası işçi talebinde bulunuyorlar. Burası işlemverenin talebine gereğince çallıkışan bir dünya” sanarak konuştu.

4 kamer devam eden eğitimin ahir sertifika alan 100 hanımın yarısına istihdam olanağı esenlanırken, diğer nısıfsına da hatun girişimcilik eğitimi verilecek.

Nedir?Lokasyonunuzu dürüst oranlama ettiğimizi düşünmüyorsanız özge şehirlere ayn atın.Tamam

özürlü bireyimizin evden çıkamama durumu güfte konusu ise eve öğretmen irsal olanakımız bulunmakta. özürlü bireylerimiz derunin açtığımız kursların başlangıcında elektronik beyin, kuaförlük ve aşevilık kursu bulunan. çıbanvuruda bulunulduğu takdirde her türlü kursu açabiliriz."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri izmir işkur meslek edindirme kursları”

Leave a Reply

Gravatar