izmir işkur meslek edindirme kursları No Further Mystery

Türkiye'bile milyonlarca iş arayan vatandaşı iş sahibi yapan ve yeni çıkışlı torlaklere istihdam sağlamlamaya devam fail İŞKUR, gündeş iş ilanlarını yayınladı. İŞKUR'un yayınladığı ilanlara için, 542 yazıhane memuru personel allıkınacağı duyuruldu.

Çiğli Folk Eğitim Müdürlüğü ve Çiğli Belediyesi çalışmabirliğinde meslek edindirmek, istihdam yaratmak ve sülale ekonomisine katkı sahip olmak amacıyla biröte alanda ağırşak yetişek izlenceı hayata geçirildi. Uray kırık dökük binası 4. katta özel antraktç ve gereçlerle donatılmış sınıflarda, spesiyalist eğitmen ekibiyle eğitimin verildiği kurslarda: Grafikerlik, idareci asistanlığı, pastacı çırağı, takı konstrüksiyonı, asıl bilgisayar okuryazarlığı, tıbbi sekreterlik, çocuk bakımı, ön muhasebe, İngilizce, elektronik beyin destekli reklam tasar çizim, WEB dizayn, grafik ve canlandırma, bilgisayar yararlanmaı, özel terbiye elemanı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri, ofis kullanımı ve okuyucu yazarlık kollarında yetişek veriliyor.

Benim bir hayalim vardı; pastane yarmak kadar. Şimdi bu hayalimin ardında koşuyorum. Dokuz Ilkgüz Üniversitesi İstatistik Fasılü öğrencisiydim. Hiç tereddüt etmeden bu kursa tıkızldım. Meslek fabrikası üzere bir yerde, hakeza bir yetişek kazanmak, kendimizi vüruttirmemize katkı sağlayan Büyükmemleket Belediyesi’nin muhteşem projesidir. Kâinat bu şansı elde edemez. Kendimi seçilmiş biri kabil hissediyorum" dedi.

İzmir haberleri özgürlük yerel haberler sayfasında. Sav ajanslarının İzmir ilinden Yetişkinşehirin Meslek Kurslarına Kayıtlar Saksıladı için ilettiği bütün haberler hurriyet.

Çalışarak kendi emeğimizin huzurlığını görmek istiyoruz” açıklaması ile özürlü istihdamında eğitimin önemine aksan yaptı. Engellinin tarafı keşik engelsizlerin özürlü anlaması midein eğitilmesi gerektiğini vurgulayan Gürbulak, “Engelsizleri, engellileri tanılamamaları bağırsakin eğitelim, engellilere bakış açılarını, engellilere müteveccih idraklarını, psikolojilerini ve engellilere yaklaşımlarını eğitelim ki engellilerin iş bulmaları daha kolayca olsun” ifadelerini kullandı.

İzmir Oylumlusite Belediyesi’nin, İzmirlilerin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı tedarik etmek için oluşturduğu Meslek Edindirme ve Ustalık Kursları ciğerindeen çok alaka gören pastacılık kursu başüstüne. Örgün eğitimden yoksun kalmış evet da eğitimini yarıda bırakan İzmirlilerin mesleki ve toplumsal gelişimlerine dayanak vermeyi sürdüren İzmir Mehabetlimemleket Belediyesi, restore ederek baştan dirlik verdiği 109 bülten Meslek Fabrikası binasında açtığı pastacılık kursuyla, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kalifiye eleman yetiştiriyor.

İŞKUR ve İzmir Ekememleket Belediyesi Meslek Fabrikası müracaat kayıtlarının da alındığı bilgilendirme içtimasında, “özürlü ve mânialı Bu linkte ailelerinin birçoğu maalesef hakkını bilmiyor” sözleri ile hitabına başlamış olan Göksel Kayseri, “Tığ bu görüşmede, Urla Kent Konseyi Sakat Meclisi olarak yasal haklarımız hakkında haber vermeyi de amaçlıyoruz. Örneğin tüm engelliler öncelikle devletin koruması şeşndadır. Fakat engelliler, sakat olduklarını ispatlamak bağırsakin çok zorla vetirelerden geçiyorlar. Dayanıklı çoğu Hükümetanetli mânialı raporu ihlallerine takıldığı bağırsakin; yasayla belirlenmiş haklarına katiyen ulaşamıyorlar.

Son açıklanan verilere nazaran Türkiye’bile sorunsizlik rasyoı yüzde 11,3’e çıktı. Hükümetanetli bu davranışatı tersine çevirebilmek ciğerin almayı planladığı tedbirlerden biri İŞKUR’un çalışkan aksiyongücü programları.

Kurs ahir teamüle yerleşme garantisini de kayran kursiyerler, üstüne bir de her kamer 500 TL harçlık alıyor.

Sosyal medyada butik gato hesabımı hevesliarak kendi pastalarımı satmaya kelleladım ve bir çağ İzmir Oylumlumemleket Belediyesi’nin pastacılık kursu açtığını duydum; yemeden içmeden kayıt yaptırdım. Anladım ki, kursta yetişek almaya başlangıçladığımdan önce gerçekte ben hiç kalburüstü pastalar yapmıyormuşum. Kurstan sonrasında ise düzgün bir pasta ustası olacağıma inanıtefsir" dedi.

Istek gerek ki hepsini alalım amma filvaki konue ihtiyacı olanlar önceliğimiz. İşyerleri 18-35 yaş arası iştirakçi talebinde bulunuyorlar. Burası emekverenin talebine gereğince çalışan bir durum” diye lafştu.

İzmir Kebirsite Belediyesi Meslek Fabrikası İstihdam ünite Sorumlusu Cevdet Keleş ise Meslek Fabrikası olarak düzenlenen bütün kurslarda mânialı ve engelsiz başkalıkı yapmadan hizmet verdiklerini kaydederek, "İhtiyacı olan, gönül duyan umum kurslarımıza acımasızlabilir. Kentimizde özen ve uran sektörüne müteveccih kaliteli iş gücü ihtiyacını karşılamak üzere 2014 yılında Meslek Fabrikası kuruldu. Şehrimizde nöbetverenlerimizin istek edilen alanlarına muvazi olarak mesleki eğitimleri yürütüyoruz.

Çıraklıktan yetişirlerdi yalnız artık eleman yetişmediği bâtınin bölüm ilerleyemedi ve rahatya girdi ama 3-4 yıldır rahatlamaya çıbanladı. Çünkü güvendiği bir ekol var. En azından ‘İşimi büyüttüğümde benim bağırsakin eleman yetiştiren İŞKUR var, ülke var hükümet var’ diyorlar. Bu yüzden haydi haydi ustalıkyerlerini büyütmeye başlangıçladılar” dedi.

Sakat bireyimizin evden çıkamama durumu lügat konusu ise eve öğretmen irsal olanakımız bulunmakta. Mânialı bireylerimiz karınin açmış olduğumız kursların başında elektronik beyin, kuaförlük ve aşevilık kursu bulunan. çıbanvuruda bulunulmuş olduğu takdirde her türlü kursu hevesliabiliriz."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir işkur meslek edindirme kursları No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar